Податківці Буковини організували для майбутніх фінансистів лекцію – дискусію про права платників

В рамках «Всеукраїнського тижня права» вчора представники податкової служби Буковини провели лекцію – дискусію зі студентами Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича – майбутніми фінансистами на тему: «Дотримання прав і свобод громадянина пріоритет будь – якої держави: законодавчі права платників».

Учасникам заходу представлено презентацію щодо прав платників , серед яких право користуватися податковими пільгами, право оскаржувати рішення податкової служби, отримувати безкоштовні адміністративні послуги та право громадян на звернення.

В рамках часу, відведеного для зустрічі , відбувся неформальний діалог, де і фахівці відомства, викладач і студенти обговорювали різноманітні питання на податкову теми. Серед найбільш цікавих запитань від студентів – порядок отримання податкової знижки за навчання, вплив новацій в застосуванні РРО на детінізацію і розвиток бізнесу та безперечно, як найважливіше, перспективи диджиталізації у службі.

Обговорили також точку зору учасників щодо тіньової зарплати та шляхи вирішення проблем в наповненні бюджетів територіальних громад.

Наприкінці зустрічі податківці запропонували студентам брати участь у заходах, які проводяться у Головному управлінні ДПС у Чернівецькій області, та за наявності пропозицій щодо діяльності відомства надсилати їх для розгляду.