Пітчинг (конкурс) бізнес-ідей і стартапів

Пітчинг (конкурс) бізнес-ідей і стартапів в рамках проекту Бізнес-інкубатор “Innovation challenge” ЧНУ ім. Юрія Федьковича  відбувся 9-10 травня 2024 року у Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича.

Участь у конкурсі взяли 51 студент (різних факультетів і спеціальностей) які протягом двох днів презентували 39 власних бізнес проектів️.

В якості журі проекту виступили керівники (представники) комерційних банків і компаній які є фінансовими партнерами проекту:

• – Віктор Мещеров, керуючий філією АТ “Укрексімбанк” в м. Чернівцях;
  • – Наталія Гуцул, регіональний менеджер (куратор віддідень) Південно-Західного макрорегіону АТ КБ “ПриватБанк”;
  • – Ніна Манкевич директор з питань роздрібного бізнесу Західного макрорегіону АТ “Райффайзен банк”;
  • – Дмитро Лифар, директор ТОВ “Епіцентр К” м. Чернівці;
  • – Яна Мельник – засновниця «Melnyk. agency» із надання SMM- та грантрайтингових послуг, керівниця громадської організації «Український розвиток»;
  • – Михайло Матьяш і Назар Грекул представники Чернівецького обласного центру зайнятості.

В якості експертів в проекті взяли участь представники бізнесу Чернівецької області  (Клубу підприємців Буковини, Chernivtsi Business Group, Бзнес-клубу Ріст, ІТ кластер Ком’юніті, LBC Chernivtsi, Inside bussines club, Bussines Club YouKnow та ін.) та благодійного фонду “Рокада” (керівник Віктор Лащак).

Модератором заходу виступила заступник декана економічного факультету Наталія Філіпчук!

В рамках проекту також мали місце нетворкінг з підприємцями, представлення грантових програм та культурно-мистецькі заходи в парку університету !

За результатами пітчингу (конкурсу)  всі студенти отримують винагороду від партнерів (донорів) проекту.

Дякуємо за підтримку заступнику Чернівецької обласної державної адміністрації Альоні Атаманюк, керівництву університету – ректору Роману Петришину, першому проректору Василю Балуху, декану економічного факультету Руслану Білоскурському!

Керівник проекту – Євген Ткач!

Успіхів нашим студентам – майбутнім підприємцям!