Онлайн зустріч за участю стейкхолдера ОП «Економіка та організація бізнесу» Адлер Галиною Миколаївною

Онлайн зустріч за участю стейкхолдера освітньої програми «Економіка та організація бізнесу» спеціальностей  076 “Підприємництво, торгівля та біржова діяльність” (рівень вищої освіти – перший (бакалаврський) Адлер Галиною Миколаївною, заступником керівника напрямку «Деко» торгового центру «Епіцентр».

Про бізнес в Україні сьогодні та необхідність саморозвитку завжди!

12 квітня  о 10.00 відбулася онлайн зустріч на тему:  “Національна мережа, яка хотіла б купити AMAZON” за участю стейкхолдера  освітньої програми «Економіка та організація бізнесу» спеціальності  076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» (рівень вищої освіти – перший ( бакалаврський)  Адлер Галиною Миколаївною, заступником керівника напрямку «Деко» торгового центру «Епіцентр».

Організаторами – кафедра  бізнесу та управління персоналом (завідувач д.е.н., проф. Лопатинський Ю.М.) та кафедра підприємництва, торгівлі та біржової діяльності (завідувач д.е.н., проф. Зибарева О.В.) економічного факультету Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

Зустріч орієнтована на висвітлення таких актуальних питань:

• конкурентоспроможність та основні напрямки розвитку торговельної мережі.
  • перспективи для розширення бізнесу та нові проекти.

Зустріч допомогла студентам освоїти основні практичні навички  зі спеціальності та в майбутньому стати  компетентними й  конкурентоспроможними випускниками та  фахівцями на ринку праці.

Модератом зустрічі є к.е.н., доц. кафедри бізнесу та управління персоналом  Сибирка  Л.А.

Студенти та викладачі спільної кафедри доєднатись та провели час з користю та зацікавленістю.

Щиро дякуємо за цікаві знання та те, що ділитеся навичками у непростий час для всіх

Все буде Україна!