Олімпіада з кількісних методів в економіці

Команда Київської школи економикі запрошує студентів економічного факультету взяти участь у Всеукраїнській олімпіаді з кількісних методів в економіці KSE BrainChamp.

Олімпіада відбудеться у два тури: перший (онлайн) та другий – в Київській школі економіки. Студентам з інших міст буде компенсовано вартість проїзду на другий етап.

Перший тур пройде онлайн 21 лютого о 17:00. Учасник має пройти за посиланням, у реєстраційній формі та розв’язати 20 завдань за 60 хвилин. О 18:00 доступ до завдань буде закрито.

Учасники, які наберуть найбільшу кількість балів будуть запрошені на фінальний тур, який відбудеться 12 березня о 11:00 у Київській школі економіки.

Переможці будуть оголошені того ж дня та отримають подарунки від Київської школи економіки та партнера Олімпіади – компанії Genesis. Посилання для реєстрації для участі в олімпіаді: http://olympiad.kse.org.ua/uk/system/login/

Завдання для Олімпіади підготував професор Київської школи економіки та головний експерт відділу досліджень Національного банку України, Phd. з економіки Принстонського університету Сергій Кіяшко.