Оголошується конкурс на магістерські стипендії для українських випускників у Європейському університеті Віадріна Франкфурт (Одер)

Центр німецького права Чернівецького університету (Zentrum für deutsches Recht Uni Czernowitz) на підставі інформації, наданої Міністерством закордонних справ ФРН, оголошує конкурс на магістерські стипендії для українських випускників у Європейському університеті Віадріна Франкфурт (Одер).

Стипендійні програми охоплюють дворічне (для LLM – однорічне) навчання у Європейському університеті Віадріна Франкфурт (Одер), а також підготовчого курсу перед початком навчання, націленого на мовну та фахову підготовку до навчання.

Заяви приймаються для участі у наступних магістерських програмах:
I.    Європейські студії  зі спеціальностями право, культурологія, економіка та політологія;
II.    Міжнародне бізнес-адміністрування (IBA)  за напрямами фінанси, бухгалтерська справа, систематичний контроль та оподаткування; фінанси та міжнародна економіка; інформаційний і операційний менеджмент; менеджмент та маркетинг;
III.    Історія культури Європи;
IV.    Культура та історія Центральної та Східної Європи;
V.    Соціокультурні студії;
VI.    Мови, комунікація та культури Європи (можливі треки – “Linguistic Research” та “Intercultural Communication Studies (MICS)”);
VII.    Магістр права  LLM, додаткове післядипломне навчання з німецького права для іноземних юристів.    Мета: дворічна освіта (для LLM – однорічна) за обраною магістерською програмою з отриманням диплому Master або Magister.

Детальна інформація https://www.europa-uni.de/en/index.html

Заявки від кандидатів подаються на електронну пошту ZDR@chnu.edu.ua німецькою або англійською мовами до 9.00 20/03/2018 та повинні містити таку інформацію:
–    Ім’я та ПРІЗВИЩЕ;
–    дата і місце народження;
–    місце проживання;
–    контактний телефон;
–    контактна електронна адреса.

Співбесіда для відбору кандидатів буде проведена співробітником Центру німецького права паном Вольфгангом Борком 20-22/03/2018. Місце і час співбесіди будуть повідомлені кандидату по телефону та електронною поштою.

Для проходження співбесіди кандидат повинен при собі мати:
– диплом бакалавра або його копія (+ додаток до диплома);
– паспорт громадянина України та його копію;
– мотиваційний лист (німецькою мовою);
– біографія (німецькою мовою);
– рекомендація професора з місця навчання про успішність, якість та характер навчання претендента;
– сертифікати, що підтверджують знання німецької та англійської мов рівнів В1-В2.

В разі відбору кандидат  отримує повну стипендіальну підтримку (проїзд, проживання, харчування) на весь період навчання.

тел. 548-858
ZDR@chnu.edu.ua