26 січня у Червоній залі Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича в рамках засідання науково-методичної ради відбувся тематичний семінар для зацікавлених представників факультетів і навчально-наукових інститутів щодо залучення стейкхолдерів до формування та вдосконалення освітніх програм у ЗВО.
На семінарі були присутні представники усіх факультетів та інститутів ЧНУ, а також співробітники ректорату університету, представники Ради стейкхолдерів і запрошені гості. Розпочав зустріч перший проректор Василь Балух, який наголосив на важливості забезпечення якості освітніх програм і підвищення рівня комунікації студентів з потенціальними роботодавцями. Саме ці завдання стоять перед висококваліфікованими фахівцями, які ввійшли до складу Ради стейкхолдерів, щоб ділитися практичним досвідом і знаннями.
Із доповіддю на тему: «Стейкхолдерський підхід як критерій унікальності освітніх програм» виступила Зоя Галушка – завідувачка кафедри економічної теорії, менеджменту і адміністрування. Вона окреслила принципи формування унікальності ОП, розкрила основні моделі оцінки стейкхолдерів, особливості управління взаємовідносинами та ін. Ознайомитись із матеріалами доповіді можна за посиланням.
В обговоренні доповіді виступив Роман Грешко – голова методичної ради економічного факультету. Він окреслив головні напрями роботи економічного факультету зі стейкхолдерами, зазначив високий рівень практичної спрямованості освітніх програм на факультеті, проаналізував ефективні форми взаємодії кафедр зі стейкхолдерами.