Нова зірка професійного боксу – маркетолог ЧНУ!

Економічний факультет може пишатися досягненнями своїх випускників не лише у професійних сферах. Підтвердженням цього є успіхи нашого колишнього студента, випускника спеціальності «Маркетинг» – Олександра Тесленка, якого сьогодні фахівці вважають одним із найперспективніших представників сучасного важкого дивізіону професійного боксу.

Два дні тому український боксер Олександр Тесленко вперше в кар’єрі завоював титул WBA/NABA в поєдинку в канадському Торонто. Непереможений важковаговик здобув перемогу над бразильцем Фабіо Мальдонадо в рамках вечора боксу компанії Lee Baxter Promotions. Суперник українця протримався всю дистанцію, а судді одноголосним рішенням 98:92, 98:92, 98:92 віддали перемогу нашому спортсмену.

Щиро вітаємо Олександра, його близьких та друзів, а також усіх шанувальників його таланту із черговою вершиною!!!

Довідка:
Олександр Тесленко (16 липня 1992, Чернівці, Україна) — непереможений боксер-професіонал українського походження, який виступає в важкій ваговій категорії . Срібний призер чемпіонату України (2012) серед любителів. Діючий чемпіон Північної Америки за версією NABA у тяжкій вазі.