Навчання магістрів економічного факультету за Полярним колом

З 13 січня по 30 червня 2020 року п’ятеро студентів-магістрів економічного факультету Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, зокрема Андрій Штипований (спеціальність «Економіка» ОП «Інформаційні технології та моделювання в економіці»), Тетяна Паламарюк (спеціальність «Економіка» ОП «HR-інжиніринг (Управління людськими ресурсами), Марина Величко та Богдан Матійчак (спеціальність «Менеджмент»), Світлана Гордійчук (спеціальність «Облік та оподаткування»), навчаються за програмою міжнародної мобільності Ерасмус+ в Бізнес школі Університету Норд (м. Будо, Норвегія).

Після чотирьох місяців навчання, зокрема і в умовах карантину, студенти діляться своїми враженнями про перебування в закордонному відрядженні:

«Наші країни різняться всім: історією, природою, кліматичними умовами, ментальністю та, звісно, системою освіти. Нам випав щасливий шанс поринути в атмосферу іншої країни не просто подорожуючи, а проживаючи та навчаючись в ній.

Nord University — це новітній, прогресивний університет, в якому продумано все від організації навчального процесу до створення заходів студентського дозвілля. Кожна аудиторія спроектована по-особливому, але однаково добре оснащена всією необхідною апаратурою. Лекції проводять викладачі із різних країн світу, а також запрошені практики, які є фахівцями в різних сферах та працюють в потужних компаніях. Тому час проведений в університеті був не тільки продуктивним і насиченим інформаційно, а й по-справжньому надихаючим.

Кожного тижня для нас організовували тематичні заходи: Bord games, Movie evening, Language cafe та інші. Вони допомогли ближче познайомитися з іноземними та локальними студентами, цікаво провести час та просто насолодитися моментом.

В Bodø немає активного міського життя, до якого ми звикли. Тут всі живуть розмірено та ніхто не поспішає, напевно через те, що в цьому місті довкола неймовірні пейзажі від яких перехоплює дух. Засніжені гори, фйорди об які розбиваються хвилі крижаного моря, дерева на схилах, а окрім того можна побачити справжніх диких звірів. Нам пощастило зустріти справжнього лося біля звичайного приміського будиночка. Навчання в Норвегії — це особливий період нашого життя, що перетвориться в безцінний досвід, який ми зможемо використати для побудови нашого успішного майбутнього».