Наукове життя факультету: Міжнародна науково-практична конференція «Потенціал сталого розвитку в умовах сучасних регіональних та глобальних викликів»

Не зважаючи на усі труднощі сьогодення, наука активно функціонує і шукає ефективні шляхи вирішення нагальних проблем.

Так, 11-13 травня 2022 року на базі економічного факультету та Сучавського університету Штефана чел Маре (м. Сучава, Румунія) відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Потенціал сталого розвитку в умовах сучасних регіональних та глобальних викликів». Українська частина конференції була організована зусиллями деканату та кафедри маркетингу, інновацій та регіонального розвитку економічного факультету Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича .

Конференція успішно поєднала дві форми – традиційну та онлайн. У Сучаві науковці Румунії безпосередньо виступили з ґрунтовними та цікавими доповідями і, водночас, окремі доповіді були заслухані учасниками в онлайн-режимі. Від економічного факультету на пленарному засіданні виступив декан, доктор економічних наук Руслан Білоскурський. Жваві дискусії виникли при обговоренні галузевих, регіональних і міжнародних аспектів соціально-економічних реформ та проблем їх реалізації в контексті сталого розвитку, пошуку нових форм та напрямків використання потенціалу сталого розвитку економіки; проблем соціально-економічного розвитку країни в умовах російсько-української війни та у повоєнний час.