Наші студенти відзначились на битві аудиторів у KPMG

Резюме та мотиваційний лист англійською мовою, складне, але цікаве аудиторське завдання у рамках попереднього відбору та напружений період очікування результатів… Як наслідок, 19 квітня київський офіс компанії KPMG зустрів 18 амбітних та талановитих студентів-економістів з усієї України у фіналі всеукраїнського проекту “Audit Battle 2017”.

Серед фіналістів опинилися і студенти-активісти економічного факультету ЧНУ ім. Ю.Федьковича – Бунегра Марія, Годованець Тетяна, Євчук Христина, Карпюк Юрій та Суляк Анастасія, які гідно представили наш університет і були єдиними учасниками із нестоличних ВНЗ.

Під час фіналу студенти мали 80 хвилин для вирішення кейсового завдання та 10 хвилин для презентації свого рішення журі KPMG Ukraine.

Всі фіналісти довели, що відмінно знаються на аудиті та бухгалтерському обліку. Крім того, отримали нові цікаві знайомства зі студентами та незабутній досвід спілкування з командою аудиторів та партнером KPMG в Україні. Усі учасники отримали пам’ятні сувеніри, але найціннішим здобутком були коментарі щодо завдань, отримані від аудиторів, які вже понад 15 років здійснюють свою професійну діяльність на міжнародному рівні.

Марія БУНЕГРА,
студентка кафедри обліку, аналізу і аудиту