Для студентів-третьокурсників, які навчаються за ОП
«Фінанси, банківська справа та страхування» на кафедрі фінансів і кредиту економічного факультету Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, зима розпочалася нетрадиційно. Втілюючи в життя положення Меморандуму про співпрацю між ДПС України та ЧНУ імені Ю. Федьковича, студенти та викладачі кафедри зустрілися з обласними податківцями.
Заступник начальника Головного управління ДПС у Чернівецькій області Тетяна Булавка наголосила на суспільній значущості високого рівня податкової культури громадян, необхідності знати та розуміти ними особливості сплати податків, зокрема звернула увагу на переваги офіційного працевлаштування та легального ведення бізнесу. Тетяна Миколаївна розповіла про вплив динаміки сплати податків на розвиток територіальних громад в умовах бюджетної децентралізації, а також про новації податкового законодавства. Серед них однією з найбільш актуальних визначено податкову амністію. Про механізм її здійснення, наслідки для держави та платників податків детально розповів студентам Сергій Урбанчук – начальник управління податкового адміністрування фізичних осіб.
Начальник відділу кадрового забезпечення та розвитку персоналу Зоя Богданова зацікавила студентів потенційною можливістю їхнього працевлаштування в податкових органах, ознайомила присутніх з фаховими компетентностями, яких їм варто набути під час навчання за бакалаврським рівнем вищої освіти, сучасними умовами проведення конкурсу на зайняття вакантних посад і проходженням державної служби в органах ДПС. Зоя Василівна наголосила на тому, що податкова служба чекає на цілеспрямованих та амбітних молодих фахівців, тому всім студентам побажала добре вчитися.
Наприкінці заходу його ініціатор – доцент кафедри фінансів і кредиту Наталія Бак підкреслила, що сьогодення потребує фахівців з фінансів, банківської справи та страхування, які мають ґрунтовні економічні знання, володіють різноманітними компетентностями та мають практичні навички. Тому подібні спільні заходи кафедри та податкової служби дозволяють поліпшити практичну складову освітнього процесу, а студентам – поглибити розуміння власного місця в суспільстві та на ринку праці.