Наші студенти приступили до навчання у ІІ семестрі в Nord University (Бодо, Норвегія)

Вже не вперше студенти спеціальності “Економіка” (освітня програма “Інформаційні технології та моделювання в економіці”) кафедри економіко-математичного моделювання економічного факультету Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича виграють конкурсний відбір на участь у міжнародній програмі обміну студентів Erasmus + щодо навчання у ІІ семестрі в Nord University (Бодо, Норвегія).

Гавриляк Володимир та Маханець Богдан приступили до навчання з початку січня. Навчання проводиться у змішаній формі. Також багато завдань подаються у вигляді кейсів, над розв’язанням яких працюють інтернаціональні групи студентів. До викладання залучені викладачі та провідні практики із багатьох країн світу, а також, які є працюють в потужних компаніях.

Університет Nord є сучасним навчальним закладом, аудиторії оснащені всіма необхідними засобами. Також там добре налагоджена студентська інфраструктура: до послуг студентів у кампусі є спортзал, можна займатися у музичній кімнаті і, звичайно, необмежений доступ до Інтернету та бібліотеки.

Бодо – маленьке мальовниче містечко біля північного полярного кола і хлопці вже встигли побачити полярне сяйво.

Навчання за обміном – це неймовірний досвід, який допоможе успішно реалізуватися в майбутньому.