Наш студент серед переможців Всеукраїнської олімпіади з економічної теорії

Студент першого курсу спеціальності «Міжнародні економічні відносини» Андрій Тимчук здобув ІІІ місце на ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з навчальної дисципліни «Економічна теорія», яка відбулася 28-30 березня 2018 року в Одеському національному університеті імені І.І. Мечникова.

Андрій Тимчук продемонстрував достатньо високий рівень підготовки, відповідальність, уміння змагатися і перемагати, довів, що майбутнє економічної науки України в надійних руках.

У цьому році в Олімпіаді прийняло участь 61 студент із 36 вищих навчальних закладів України. Журі Олімпіади було представляло 18 провідних викладачів економічної теорії з 14 закладів вищої освіти різних регіонів України.

Вітаємо переможця та бажаємо йому тільки успіху, здійснення та реалізації задумів в досягненні подальших цілей!!!