На кафедрі маркетингу економфаку ЧНУ новий призер!

Студентка 4 курсу спеціальності “Маркетинг” Вікторія Шепетько увійшла в число переможців творчого конкурсу «15-го Українського студентського фестивалю реклами»!

Фестиваль проходив 19 листопада. В онлайні протягом дня проходили майстер-класи від креативних та арт-директорів відомих рекламних агенцій.

До складу журі входили такі відомі рекламісти як Анже Йєреб (BBDO Worldwide), Максим Лазебник (Всеукраїнська рекламна коаліція), Валентина Єсіпова (РА “Тортілла”) та інші.

Всього було 7 технологічних номінацій та 2 тематичні. Вікторія отримала третє призове місце в номінації “Друкована реклама” за роботу “Приділи час собі”.

Вітаємо Вікторію Шепетько з перемогою! Дякуємо організаторам та журі фестивалю за високу оцінку здобутків чернівецьких студентів!