На економічному факультеті звершилися курси перепідготовки для військовослужбовців, ветеранів та членів їх сімей

21 грудня 2021 року відбулася урочиста церемонія вручення сертифікатів слухачам курсів перепідготовки військовослужбовців, ветеранів та членів їх сімей, які з вересня по грудень проходили навчання на економічному факультеті Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича за спеціальністю “Організація та управління підприємницькою діяльністю”.

Урочисті заходи відкрив перший проректор університету, член-кореспондент, професор Балух Василь Олексійович, який привітав та вручив слухачам курсів документи про завершення навчання, а із вітальним словом виступила випускниця програми Галина Миронець.

Слухачі курсів перепідготовки отримали випускні документи про навчання, зокрема, два сертифікати університетів партнерів – Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича та норвезького Університету Норд, підписні ректорами університетів, а також диплом Міністерства закордонних справ Норвегії, підписаний Надзвичайним та Повноважним Послом Норвегії в Україні.

Курси проводилися в рамках проекту «Норвегія-Україна. Професійна адаптація. Інтеграція в державну систему» в партнерстві із ГО «Центр економічного розвитку та соціальної адаптації», Міжнародним фондом соціальної адаптації, Університетом Норд за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Королівства Норвегія. У 2021 році проект реалізовувався у тісній співпраці із місцевими органами влади, зокрема, додаткова кількість військовослужбовців, ветеранів та членів їх сімей стали учасниками програми за рахунок співфінансування Департаменту регіонального розвитку Чернівецької обласної державної адміністрації та Департаменту соціально-економічного розвитку та стратегічного планування Чернівецької міської ради.