На економічному факультеті відбулися лекції норвезького дослідника та віце-президента найбільшого норвезького мобільного оператора компанії “Telenor Group”

11 листопада 2016 року на економічному факультеті представник Університету Норд (м. Будо, Норвегія), віце-президент по зовнішнім зв’язкам у європейському регіоні компанії “Telenor Group” Ірина Роддвік прочитала лекції для слухачів курсів перепідготовки військовослужбовців звільнених в запас та членів їх сімей.

Зустріч відбулася в рамках норвезько-українського проекту «Перепідготовка та соціальна адаптація військовослужбовців звільнених в запас та членів їх сімей в Україні», який реалізується на економічному факультеті університету за підтримки Міжнародного фонду соціальної адаптації та Міністерства закордонних справ Королівства Норвегія.

Проведена лекція складалася із трьох частин. В першій – “make you” – Ірина Роддвік поділилася власним досвідом соціальної адаптації до нового середовища при кардинальній зміні життєвих умов. Друга частина лекції складалася із розкриття особливостей ведення підприємницької діяльності та здійснення інновацій в Норвегії. Лектор запропонувала аудиторії низку кейсів, працюючи над якими слухачі мали змогу вдосконалити навики командної роботи та аналітичного мислення при прийнятті рішень в нових умовах. Третя частина лекції стосувалася проблемам крос-культурного менеджменту, аналізу ментальних особливостей різних національностей та типових перешкод і труднощів, з якими зустрічаються нові підприємці.

Слухачі курсів перепідготовки залишилися надзвичайно вдячні Ірині Роддвік за суперцікаву лекцію та зустріч!