На економічному факультеті відбулося вручення сертифікатів про навчання слухачам курсів перепідготовки військовослужбовців

31 травня 2017 року в Мармуровій залі університету відбулася урочиста церемонія вручення сертифікатів слухачам курсів перепідготовки військовослужбовців звільнених в запас та членів їх сімей, які протягом весняного семестру проходили навчання на економічному факультеті Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича за програмою «Організація та управління підприємницькою діяльністю».

Група із 30 військовослужбовців та членів їх сімей, серед яких 17 – учасники АТО, отримали сертифікати про перепідготовку Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича та Університету Норд (м. Бодо, Норвегія).

Із привітанням виступили ректор університету професор Степан Мельничук, президент МБФ «Міжнародного фонду соціальної адаптації» Володимир Рубцов, декан економічного факультету доцент Руслан Білоскурський. Із відео привітанням виступив і Посол Королівства Норвегії в Україні Уле Т. Хорпестад. Свої враження та вдячність організаторам та викладачам університету висловили староста групи Людмила Ткачук та один із найактивніших слухачів, учасник АТО – Євгеній Марусик.

За три місяці навчання слухачі курсів змогли отримати необхідні знання з таких основних економічних дисциплін як основи підприємництва та бізнес-планування, формування бізнес поведінки, організація власної справи, податкова система, інформаційні технології в бізнесі, практичні аспекти облік та аудиту, маркетинг та PR, управління персоналом, планування кар’єри та технології працевлаштування, а також прослухати лекції про сучасні аспекти ведення бізнесу гостьових викладачів із норвезького Університету Норд. Окрім того, для учасників проекту організовано ряд психологічних тренінгів та семінарів, тренінги із організації власної справи та здійснення підприємницької діяльності.

В процесі навчання для слухачів були створені сприятливі умови для придбання нових контактів, джерел інформації, можливостей для успішного вирішення всіх питань, пов’язаних з переходом від військового до цивільного життя.

Реалізація даного проекту в Чернівецькому національному університеті здійснювалася в партнерстві із норвезьким Університетом Норд, при організаційній підтримці Міжнародного благодійного фонду «Міжнародний фонд соціальної адаптації» та завдяки фінансуванню Міністерства закордонних справ Королівства Норвегія.