На економічному факультеті відбулося дебатне протистояння між студентами та викладачами

13 березня 2017 року на економічному факультеті відбулося дебатне протистояння між студентами та викладачами. Дебати були побудовані у форматі гри за певними правилами, а тема сформульована у форматі пропозиції певного законопроекту.

Взяли участь в ролі дебатерів 3 викладачі факультету: Сторощук Богдан Дмитрович, Волощук Олексій Артуровича та Ткачук Ірина Ярославівна. Їх опонентами виступили студенти Карпюк Юрій, Царик Михайло та Величко Марина.

Колегія суддів складалась з викладача кафедри економічної теорії та менеджменту Грунтковського Володимира Юрійовича, голови Чернівецької осередку Федерації дебатів України Щербакової Олени та голови оргкомітету Весняної Дебатної школи Забєліної Анастасії.

Найцікавішим було те, що тему дебатів учасники дізналися за 15 хвилин до початку раунду. Позицію, яку необхідно було відстоювати, визначали для кожної команди шляхом жеребкування. Таким чином викладачі захищали позицію уряду, а студенти грали за опозицію. Уряд пропонував певний законопроект, а завданням опозиції було спростовувати і аргументовано відхилити проект змін.

Учасники під час своїх промов вміло підбирали слова і вдало реагували на аргументи опонентів. У результаті даних дебатів перемогу здобув Уряд – команда викладачів.

Темою для обговорення стала резолюція “Ця палата не видаватиме дипломи студентам-платникам успішність, яких під час усього періоду навчанням, була дуже низькою”.

Доказ власної думки та аргументація супроводжувалася і сухою статистикою, і яркими прикладами. В ході дебатних баталій перемогу отримала команда викладачів. Вітаємо з перемогою!

А в цей четверг 16.03 відбудеться університетський етап протистояння,де викладачі та студенти нашого факультету будуть змагатися з представниками юридичного, філологічно та ФІМПВ.