На економічному факультеті розпочався набір в Школу соціального підприємця норвезького професора

Інститут доктора філософії Яна-У. Сандала (Норвегія), кафедра міжнародної економіки, Центр Шумпетера Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича оголошують набір в групу для участі в Школі соціального підприємництва (Social Entrepreneur School IBS), яка проходитиме з 21 вересня по 01 грудня 2020 р. на економічному факультеті.

В школі можуть приймати участь студенти 2-6 курсів Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, які володіють англійською мовою на рівні не нижче В1.

Учасники школи матимуть змогу прослухати на вибір такі три англомовні курси норвезького професора Яна-Урбана Сандала:

  • International Study Course in Social Entrepreneurship
  • International Study Course in Innovation Management
  • International Study Course in Service Vision Management

Більш детальну інформацію про курси можна знайти за посиланням http://www.janusandal.no/en/school/program

По закінченню навчання учасники отримують сертифікати про прослуховування навчальних курсів та диплом про завершення школи.

Студенти, які виявили бажання взяти участь в Школі соціального підприємництва, повинні до 18 вересня 2020 року (23:59) зареєструватися за посиланням https://forms.gle/8LybGKHaLX4z8jo39. За довідками можна звертатися на кафедру міжнародної економіки (каб. № 43-44, корп. ЧНУ №14, вул. Кафедральна, 2 Чернівці), Саєнко Олександр Сергійович, тел. 0372-52-51-56, o.saienko@chnu.edu.ua.