Прийміть щирі вітання, Руслане Романовиче!

11 лютого, на економічному факультеті університету відбулося обрання декана. За результатами таємного голосування органу громадського самоврядування факультету на новий термін на посаду декана переобрали Руслана Білоскурського. За час свого попереднього терміну він зміг заслужити беззаперечну підтримку колективу і студентів, що забезпечило йому перемогу на цих виборах.

Звичайно, немале значення у переобранні зіграла програма, яку Руслан Білоскурський представив під час виборчої кампанії. Особливе місце у ній займають вкрай важливі на сьогодні питання впровадження інформаційних технологій у навчальний процес, розробка нової версії сайту університету з використанням найсучасніших вебтехнологій, започаткування надання платних освітніх послуг на факультеті за програмою «Організація бізнесу» тощо.

Тому можемо з упевненістю сказати, що вибір органу громадського самоврядування є виправданим і обґрунтованим. Вітаємо Руслана Білоскурського з переобранням і бажаємо надалі працювати на благо свого факультету зокрема і всього університету в цілому.