На ЕКОНОМІЧНОМУ факультеті було проведено другий воркшоп побудови «Дорожньої карти кліматично орієнтованого відновлення України»

В межах проєкту ILCA (Інноваційні лабораторії для кліматичних змін) 2 березня 2023 року декан економічного факультет Руслан Білоскурський та доцент Андрій Верстяк стали співорганізаторами проведення другого з трьох воркшопів, результатом якого стала оцінка практичних дій кліматично орієнтованого відновлення України. Воркшоп передбачав  оцінку портфеля кліматичних дій, які найбільше сприяють системним змінам, в програмному забезпеченні Pohjois-Savo. Програмне забезпечення надає можливість здійснення графічного аналізу синергії та ефектів trade-off між відповідними кліматичними діями.  З цією метою до воркшопу були залучені представники наукових кіл, бізнесу, органів місцевої влади та інших зацікавлених осіб.

Відповідна дорожня карта  буде представлена в кінці квітня 2023 року в Женеві на «Тижні гуманітарних мереж та партнерства». Співорганізаторами воркшопу виступили: Університет прикладних наук Савонія (м. Куопіо, Фінляндія), Національний науковий центр Інститут землеробства Національної академії аграрних наук України (Київ) та Університет Короля Данила (Івано-Франківськ).

Proud partner of EIT Climate-KIC http://www.climate-kic.org
Proud partner of EIT HEI Initiative (https://eit-hei.eu/)

А також Хештеги #ILCA #InnovationMadeInEurope

Галерея