Міжнародна науково-практична конференція «Стратегії та політика розвитку територій: міжнародні, національні, регіональні та локальні виклики»

10-12 травня 2018 року економічний факультет Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковичапроводить проводить чергову Міжнародну науково-практичну конференцію «Стратегії та політика розвитку територій: міжнародні, національні, регіональні та локальні виклики» / «Strategies and development policies of territories: international, country, region, city, location challenges».

Організаторами конференції є Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича, Сучавський університет Штефан чел Маре, Програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку «U-LEAD з Європою», Південно-Західний хаб Програми «U-Lead з Європою», Чернівецький підрозділ Центру розвитку місцевого самоврядування, ГО «Буковинська спілка маркетологів», Асоціація економічних факультетів Румунії.

Програма конференції передбачає зустрічі на актуальних панельних дискусіях, круглих столах, відвідування культурних заходів та атракцій на території України (Чернівці, 10 травня) та Румунії (Сучава, Ватра Дорней, 11-12 травня).

Участь викладачів економічного факультету ЧНУ в заходах, які проводяться в Чернівцях є безкоштовною.

За довідками звертатися на кафедру маркетингу, інновацій та регіонального розвитку економічного факультету ЧНУ та до координаторів конференції за напрямками.
З програмою, темами панельних дискусій та круглих столів, термінами подачі заявок, тез та статей можна ознайомитися ТУТ.