Маркетинг особистості: майстер-клас від чемпіона світу, учасника Олімпійських ігор

8 квітня 2024 року відбувся цікавий та насичений івент за участі
Івана ГЕШКА – українського спортсмена, заслуженого майстра спорту України з легкої атлетики, чемпіона Європи та світу з бігу на 1500 м в приміщенні, учасника Олімпійських ігор в Сіднеї, Афінах, Пекіні, очільника управління молоді та спорту Чернівецької ОВА.
Іван Тарасович поділився захоплюючою історією свого становлення «від звичайного хлопця до чемпіона Європи та світу» та наголосив на важливості участі молоді, а особливо студентів у підвищенні спортивного іміджу України.

Спілкувалися також про:
 олімпійські цінності;
 маркетингову діяльність Національного Олімпійського Комітету України;
 маркетинг особистості в спорті вищих досягнень;
 міжнародну діяльність вітчизняних спортсменів на світовій арені;
 спонсорство та благодійність у спорті.

Дякуємо за поповнення фонду кафедральної бібліотеки різноманітними виданнями олімпійської літератури та подарунки зі спортивною атрибутикою.
Учасники мали можливість виграти пам’ятні сувеніри та призи від чемпіона, взявши участь у вікторині, яка тривала протягом усієї розмови.

Плануємо ще багато зустрічей із цікавими особистостями!

Стежте за анонсами!