Маркетологи опановують лекції у новому форматі

Поєднання навчальної теорії та практичного досвіду – той симбіоз, який дозволяє підготувати справді компетентних фахівців, придатних для роботи в реальній економіці.

Тому кафедра маркетингу, інновацій та регіонального розвитку продовжує започатковану минулого року практику запрошення гостьових спікерів, яка довела свою ефективність та викликала неабиякий інтерес у студентів.

Так, 8 жовтня відбулася лекція-семінар від Алекса Любецького, директора з розвитку бізнесу міжнародної компанії AuxBridge (Ізраїль), на тему: «Сучасні смарт-технології у бізнесі та управлінні територіями». Він розповів про сучасні інноваційні рішення для розвитку міст, технології та можливості системи Smart City*, які включають IT, безпеку та зв’язок. Окремо також зупинився на новаціях, які полягають у впровадженні CRM-платформи, яка дозволить обробляти запити громадян у режимі реального часу.

Присутні мали можливість із перших вуст дізнатися про передові світові технології та досвід їх впровадження в Україні, поставити питання, та, що не менш важливо, налагодити персональні контакти із доповідачем.

Поект «Нові формати лекцій для маркетологів ЧНУ – традиційна якість у нових формах» триває. Слідкуйте за анонсами!

*Довідка:
Smart city (розумне місто) — це місто, в якому використовуються сучасні технології для покращення якості життя у ньому. Смарт сіті-технології інтегруються у відповідні структури, щоб підвищити якість надання послуг, зменшити вартість та споживання ресурсів та поліпшити комунікацію і порозуміння з мешканцями.
Розумне місто є основою, яка складається переважно з інформаційно-комунікаційних технологій (ІКТ), для розробки, розгортання та підтримки практик сталого розвитку, спрямованих на вирішення проблем урбанізації. Велика частина цієї системи ІКТ – суто інтелектуальна мережа об’єднаних об’єктів та машин, які передають дані за допомогою бездротових технологій та хмари. Cloud-based IoT-програми отримують, аналізують та управляють даними в режимі реального часу, щоб допомагати муніципалітетам, підприємствам та громадянам прийняти кращі рішення для підвищення якості життя.
Громадяни використовують розумні міські системи різними способами, використовуючи смартфони чи інші мобільні пристрої. Поєднання систем та даних з фізичною інфраструктурою та службами міста можуть скоротити витрати та підвищити стійкість системи управління, покращити використання енергії, оптимізувати збирання сміття, зменшити завантаженість трафіку та навіть покращити якість повітря.

Наприклад, підключені до світлофорів датчики отримують дані та опрацьовують їх, що зменшує затори на дорогах. Автомобілі спілкуються з лічильниками паркування, а EV зарядні доки підказують шлях до найближчого доступного місця. Розумні сміттєві баки автоматично надсилають дані компаніям, що займаються управлінням відходами, і за потреби створюють звіти та графік вивезення. Смартфон громадян стає їхнім мобільним водійським посвідченням та ідентифікаційною карткою, що прискорює та спрощує державні послуги. Разом ці розумні міські технології оптимізують інфраструктуру, мобільність, адміністративні та комунальні послуги.