Маркетологи ЧНУ здобули три перемоги на 16-му Українському студентському фестивалі реклами!

19 листопада у Києві відбувся 16-й Український студентський фестиваль реклами. Студенти спеціальності «Маркетинг» економічного факультету Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича подали три конкурсні проєкти й усі вони здобули призові місця:

• 2 місце в номінації «Виходь на світло» (Мішель Боднар @mishell_ka11 та Богдана Суруджій @bogdana_sur)
  • 2 місце в номінації «Айдентика» (Ліна Аль-біс @romanyuk_lina, Оксана Кудлик @_oksykey, Анна Боднар @adagramme)
  • 3 місце в номінації «Айдентика» (Дарина Атаманюк @6dasha_sckas6, Марина Верега @marina_vereha, Роксолана Дмитрук @roksolana_shk)

Керівник проєктів – Вардан Вардеванян, асистент кафедри маркетингу, інновацій та регіонального розвитку економічного факультету Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

Вітаємо переможців та бажаємо подальших успіхів!