Маркетологи ЧНУ – професіонали з добрим серцем!

Як відомо, сучасним фахівцям економічного профілю важливо орієнтуватись у сучасних тенденціях, вміти аналізувати ринок та приймати рішення. А ще – вміти організовувати та просувати події.

Наслідком спонтанної ідеї, яка виникла у студентів та викладачів кафедри стала благодійна акція, влаштована наприкінці минулого року – ярмарок, на якому усі бажаючі могли придбати смаколики для себе, корм для домашніх улюбленців або просто пожертвувати гроші на підтримку притулку для бездомних тварин. Усі кошти, отримані на ярмарку, студенти спрямували саме туди, адже для «братів наших менших» така увага й допомога є надважливими.

Факт: За даними Washington Post, Україна входить в Топ-10 країн світу за найбільшою кількістю тварин, у тому числі безпритульних.  У більшості випадків загублені тварини потрапляють до притулків, де дуже часто не вистачає засобів для їх утримування, лікування та задоволення інших потреб

Джерело: https://life.pravda.com.ua/society/2018/03/7/229362/