Відбулась зустріч з медіатором

14 жовтня 2018 року в рамках курсу “Управління комунікаціями та конфліктами” відбулась практично-орієнтована зустріч студентів-магістрів з керівником Лабораторії медації, переговорів та арбітражу кафедри публічного права ЧНУ ім. Ю.Федьковича Дмитром Вікторовичем Костею. Студенти 5 курсу отримали переконливу інформацію, підкріплену практичним досвідом, щодо урегулювання конфліктів у різних сферах діяльності з вуст професійного медіатора.

Медіація – це метод вирішення спорів із залученням посередника (медіатора), який допомагає сторонам конфлікту налагодити процес комунікації і проаналізувати конфліктну ситуацію таким чином, щоб вони самі змогли обрати той варіант рішення, який би задовольняв інтереси і потреби усіх учасників конфлікту.

Медіація як найпопулярніша форма урегулювання конфліктів та покращення процесу спілкування, викликала у студентів глибинний інтерес.

Щиро вдячні заступнику декана з наукової роботи та міжнародних зв’язків юридичного факультету ЧНУ ім. Ю.Федьковича Дмитру Вікторовичу Кості за плідну співпрацю.