Культурний вектор розвитку економічного факультету

Родина економічного факультету традиційно  відвідала виставу музично-драматичного театру імені Ольги Кобилянської.

Професорсько-викладацький склад та студентство економічного факультету мали змогу насолодились виставою “Ромео і Джульєтта” у неймовірній, сучасній постановці народної артистки України – Людмили Скрипки.

Геніальна гра акторів, перфектне поводження з рапірами, чудовий музичний супровід.

Більше двох годин вистави пролетіли як мить!

Пишаємось студентством економічного факультету за культуру поведінки в театрі, сильний емоційний відгук і глибокі й осмислені питання під час живого спілкування з головними акторами, задіяними у виставі.

Особлива подяка Тетяні Вацлавівні Католік (директору-розпоряднику театру) за високопрофесійну організацію  вистави для економічного факультету.

Пану Андрію Циганку, Мар’яні Тимчишин та Андрію Репецькому за післясмак комунікації та чудові призи студентам за поставлені запитання!