«Культурно-мистецький простір економіста», зустрічі з відомими художниками Анатолієм Федірко, Іриною Каленник, Олександром Літвіновим

4 листопада 2022 р. у Центрі культури «Вернісаж» відбулась зустріч викладачів та студентів економічного факультету із відомими українськими художниками Анатолієм Федірко (український художник і медіа-художник, член Національної спілки художників України, працює в галузі живопису, візуального мистецтва) та Іриною Каленник (українська художниця, живописець, член Національної спілки художників України, працює в галузі живопису, графіки  мультимедійні технології)).

В сучасних умовах на ринку праці досить цінною є така компетенція як креативність. Для того щоб бути креативним сучасному економісту (фінансисту, підприємцю, менеджеру, маркетологу та ін.) недостатньо вивчати тільки економіку, фінанси, менеджмент, підприємництво, маркетинг монетарну чи бюджетно-податкову політику а також необхідно бути компетентним у сфері культури, мистецтва, живопису, літератури, історії та ін. Власне, з метою популяризації культури і мистецтва, отримання нових знань та інформації в цій царині, з ініціативи кафедри фінансів і кредиту економічного факультету Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича реалізується проєкт «Культурно-мистецький простір економіста». Метою зустрічей з митцями  в рамках даного проєкту є не тільки інтелектуальне збагачення, естетичне задоволення, мистецька рефлексія, а і спроба зрозуміти як відбувається творчий процес, здійснюється психологічна робота над собою, що є джерелом креативного мислення та ін.  

Викладачі та студенти мали змогу ознайомитись з працями художників, поспілкуватись та почути їх думку з приводу багатьох питань, насамперед перспектив розвитку українського мистецтва, української культури! Було надзвичайно цікаво! Організатор проєкту «Культурно-мистецький простір економіста» кафедра фінансів і кредиту економічного факультету Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича (керівник проєкту Євген Ткач).