Культурно-мистецькі, спортивні та інші заходи кафедри фінансів і кредиту економічного факультету

1. Екскурсії студентів та викладачів економічного факультету до:

• садиби-музею Тараса Шевченка та Тарасової (Чернечої) гори в Каневі,
  • Козацької столиці Чигирин (Резиденція і музей Богдана Хмельницького, бастіон Петра Дорошенка) та церкви у селі Суботові,
  • Холодного Яру і Матронинського Свято-Троїцького монастиря (обитель козацтва та Гайдамацького руху),
  • Національного дендрологічного парку “Софіївка” та Буцького каньйону.

2. Екскурсія студентів до етнографічного центру та майстерні-світлиці народних ремесел та декоративно-ужиткового мистецтва

3. Зустріч (літературний вечір) студентів економічного факультету з Іванною Стеф’юк літературознавцем, етнографом, членом Національної спілки письменників України.

4. Екскурсія студентів до Музею Юрія Федьковича,

5. Проведення Футбольного турніру – «Кубок Фінансиста», за участю викладачів та студентів ВНЗ Чернівецької області

6 Екскурсії студентів до музею Трипільської культури, клубу сімейного дозвілля «Буковинська Троя», городище Черн та Іоанно-Богословського Хрещатинського монастиря.

7. Екскурсія студентів до Центру культури “Вернісаж”, відвідування виставки картин Заслуженого художника України Андрія Холоменюка в поєднанні із виставкою лицарських обладунків.

8. Участь в презентації проекту «Лікбез історичний фронт» у ЧНУ ім. Ю. Федьковича

9. Лекції за участю голови ВО «Свобода» О. Тягнибока для студентів та викладачів економічного факультету на тему: «Економічний націоналізм».

10. Ділові екскурсії для студентів та викладачів економічного факультету до:

• управління Національного банку України у Чернівецькій області,
  • Центру біржових технологій,
  • відділення АТ «Credit Agricole Bank» у Чернівецькій області,
  • управління АТ  КБ «Приватбанк» у Чернівецькій області,
  • Департаменту Фінансів Чернівецької ОДА;
  • Головного управління ДФС у Чернівецькій області.