Круглий стіл «Від України 2030 до регіональних стратегій»

Економічний факультет Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича спільно з Аналітичною платформою стратегічних комунікацій 22 березня проводить Круглий стіл на тему «Від України 2030 до регіональних стратегій». Місце проведення – Блакитна зала. Початок – 11-00.

Мета заходу: обговорити питання забезпечення та створення необхідних умов розвитку Чернівецької області у контексті бачення України-2030 та механізмів, запропонованих Доктриною збалансованого розвитку «Україна 2030».

У презентації Доктрини збалансованого розвитку «Україна 2030» беруть участь розробники Доктрини: Тарута Сергій, Мельничук Оксана (Паризький університет Дені Дідро (Франція)), Гуменна Олександра (Національний університет «Києво-Могилянська академія») Чала Ніна (Національний університет «Києво-Могилянська академія»), Харламова Ганна (Київський національний університет імені Тараса Шевченка); науковці Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, представники крайової влади, громадські активісти.

Детальна інформація за посиланнями:
програма круглого столу;
презентація;