Круглий стіл «Чернівці на карантині: як розвиватися бізнесу?»

Керівник Центру співпраці з підприємствами Євген Ткач прийняв участь спільно із представниками бізнесу, органів влади та громадського сектору у Круглому столі: «Чернівці на карантині: як розвиватися бізнесу?».

Тема обговорення: актуальні проблеми розвитку підприємництва.

Участь у круглому столі прийняли:

• Віталій Гавриш, директор Департаменту розвитку Чернівецької міської ради
  • Юрій Пасічник, співзасновник TOR-BA, UpLoyal, Big Family
  • Євген Ткач, кандидат економічних наук, доцент кафедри фінансів і кредиту ЧНУ ім. Ю. Федьковича, керівник Центру співпраці з підприємствами
  • Марина Кирилюк, голова ГО «Центр реформ та розвитку – Чернівці», керівниця «Західної Маркетингової Компанії»
  • Олег Бовкун, директор з розвитку ТОВ «Інночентія», ТОВ «Індустріалбуд»
  • Ігор Юрійчук, директор компанії «Фабрика Tачок Detex»
Круглий стіл "Чернівці на карантині: як розвиватися бізнесу?"

Круглий стіл "Чернівці на карантині: як розвиватися бізнесу?"Олег Бовкун, директор з розвитку ТОВ "Інночентія", ТОВ "Індустріалбуд"Віталій Гавриш, директор Департаменту розвитку Чернівецької міської радиМарина Кирилюк, голова ГО "Центр реформ та розвитку – Чернівці", керівниця «Західної Маркетингової Компанії»Юрій Пасічник, співзасновник TOR-BA, UpLoyal, Big FamilyЄвген Ткач, кандидат економічних наук, доцент кафедри фінансів і кредиту ЧНУ ім. Ю. ФедьковичаІгор Юрійчук, директор компанії "Фабрика Tачок Detex"

Posted by Департамент розвитку Чернівецької міської ради on Friday, April 24, 2020