Конкурс на подання заявок в рамках програми ERASMUS+ в Університет Норд (м. Будо, Норвегія)

До участі у конкурсі допускаються студенти, які навчаються на першому році магістратури (5 курс) всіх спеціальностей економічного факультету.

Тривалість обміну – 6 місяців (січень-червень 2020 р.)

Кандидати повинні відповідати таким вимогам:
· бути студентом економічного факультету ЧНУ;
· мати високі академічні показники;
· володіти англійською мовою не нижче рівня B2;
· мати досвід участі в громадському, науковому та міжнародному житті факультету та університету.

Необхідні документи (всі документи подаються англійською мовою):
· CV (Europass), використовуйте https://europass.cedefop.europa.eu/documents/curriculum-vitae
· мотиваційний лист (максимальний обсяг – 1 стор. у форматі А4) з підписом апліканта та вказанням програми;
· сертифікат про підтвердження володіння англійською мовою, перевага надається офіційним мовним сертифікатам із відповідним рівнем володіння англійською мовою (TOEFL, IELTS тощо);
· завірена виписка з додатку до диплома ОР «Бакалавр» з оцінками та кредитами з кожного предмету (Transcript of Records) та переклад англійською мовою.

Документи надсилаються до 12 вересня 2019 року (не пізніше 23:59) у сканованому PDF-форматі (кожен документ окремо із назвою «прізвище_ім’я_назва документу.pdf») на адресу: a.verstyak@chnu.edu.ua. Тема листа – Erasmus_Nord_2019.

Співбесіда відбудеться 13.09.2019 року о 14:00 в Шумпетерівській аудиторії (№58) корпусу № 14 (вул. Кафедральна, 2).

Прийняття остаточного рішення щодо рекомендованих кандидатур залишає за собою Університет Норд.

Існує можливість здати тест на підтвердження рівня знання англійської мови та отримати сертифікат міжнародного відділу ЧНУ.
Тестування відбудеться 10 вересня 2019 р., початок о 10:00.
Потрібна попередня реєстрація за електронною адресою interof@chnu.edu.ua. (тема листа – English_Test_Erasmus_Nord).