Карантин не перешкода для навчання!

Надзвичайна ситуація та карантин не зупинили освітній процес на економічному факультеті, змінилася лише його форма. Між викладачами та студентами налагоджено постійний контакт. На сьогодні заняття відбуваються онлайн згідно затвердженого розкладу з використанням технологій GoogleMeet та Zoom. Самостійна робота студентів організована за допомогою системи Moodle та сервісу GoogleClassroom.

Раніше заплановані екзаменаційні сесії для студентів заочної форми навчання (1-4 курси) переносяться на другу половину квітня – травень з метою уточнення організаційних процедур авторизації та аутентифікації студентів під час заліків та іспитів. Разом з тим студенти-заочники мають додаткову можливість онлайн навчання разом з групами стаціонару.

Не зупинилася на факультеті і наукова робота. Триває активна підготовка до запланованих наукових конференцій, які будуть проведені у новому – дистанційному онлайн форматі. Будьте здорові та до зустрічі в стінах економічного факультету!