Кафедральна посвята студентів 1-го курсу спеціальності “Економічна кібернетика”

22.05.2021 р. у туристично-розважальному комплексі «Аква Плюс» (с. Кам’яна) відбулася традиційна кафедральна посвята студентів 1-го курсу спец. «Економічна кібернетика».

Тематика цьогорічної посвяти «Гра престолів». Організатори свята – студенти 351 групи (куратор – к.е.н., доц. Маханець Л.Л.). Новоприбулі початківці взяли участь у різноманітних конкурсах, а саме: дуель без рук, брехливий лорд, збери союзників, похід горами видолу, відшукай своїх та дорнійська отрута.

Студенти успішно пройшли всі випробування. Свіже повітря, сонячна погода, чудовий настрій, щирі та позитивні емоції сприяли зміцненню дружніх взаємовідносин у колективі Кібернетиків!!!

Колектив кафедри дякує організаторам за добре виконану роботу та гарно проведений суботній день і всім бажає щасливого майбутнього!