IV міжнародна науково-практична конференція «Фінансові інструменти сталого розвитку економіки» організована кафедрою фінансів і кредиту з нагоди 30-річного ювілею

12 травня 2022 року з нагоди 30-річчя кафедри фінансів і кредиту на базі економічного факультету Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича проводиться IV міжнародна науково-практична конференція “Фінансові інструменти сталого розвитку економіки.

В конференції беруть участь науковці вітчизняних та зарубіжних (Німеччини, Польщі, Румунії, Словаччини, Норвегії, Латвії та інших країн) закладів вищої освіти. Будуть розглянуті актуальні проблеми фінансової безпеки держави, міжнародної фінансової підтримки, монетарної політики, функціонування банківської системи, фінансування підприємницького сектору в тому числі стартапів, бюджетного-податкового та валютного регулювання в умовах війни та перспективи розвитку національної фінансової системи у післявоєнний період.

Все буде Україна!