Запрошуємо всіх зареєстрованих в лютому 2019 р. відвідати Introductory Sessions в рамках проекту програми підтримки підприємництва в освіті Creative Spark, що відбудеться завтра 17 квітня 2019 року о 13:00 в 45 аудиторії 14 корпусу.
Якщо явка учасників буде перевищувати 30-35 осіб, організатори проведуть додаткове заняття на 17:00 для студентів 4-5 курсів.
Захід відбудеться англійською мовою та триватиме 4 години, потурбуйтесь про свій ланч.
Протягом Вступної сесії курсу обговорюватимуться:
- Роль та завдання курсу
- Заходи networking-заходи – хто є хто?
- «Broken hearts» бізнес кейси
- Бізнес-середовище
- Мозковий штурм щодо інновацій: вдосконалення, розвиток, інноваційні хвилі.
Під час вступної лекції учасники будуть мати можливість поспілкуватись з тренерами “Creative Spark”, які повернулись з навчального візиту у Лондоні, де обмінювались досвідом та розробляли спеціальну програму курсу розвитку підприємництва.
Учасники дізнаються як здійснювати пошук перспективних ідей, досліджувати ринок, аналізувати поведінку потенційних споживачів та будувати бізнес моделі стартапів.
Участь у програмі “Creative Spark” дозволяє розвинути будь-який етап проекту: від пітчингу ідей та започаткування бізнесу до захисту інтелектуальної власності.
Тренери сесії
Олег Дума – бізнес-тренер, підприємець, старший викладач кафедри адміністративного та фінансового менеджменту Національного університету “Львівська політехніка“, голова Ради молодих вчених інституту адміністрування та післядипломної освіти. Проводить тренінги для бізнесу, наукової спільноти та молодих підприємців за темами: Маркетинг і продажі, Бізнес-моделі в стартапах, Технології експортних операцій з ЄС, Інноваційне підприємництво, Побудова програм лояльності, Управління бізнес-процесами.
Стажування в Західносаксонській школі бізнесу (Цвікау, ФРН), Науково-дослідному інституті Вища школа Східна Весфалія – Ліппе (Лемго, ФРН), Українському вільному університеті (Мюнхен, ФРН), Tertio Milenio institute (Краків, Польща).
Співзасновник консалтингової компанії Lighthouse consulting та Клубу випускників Львівської політехніки. 9 успішних проектів виведення компаній з України на ринки ЄС. Організатор більше 20 маркетинговий кампаній із розширення продажів та просування бренду (7 брендів). Керівник проекту GEES фонду DAAD Міністерства зовнішніх справ ФРН
Учасник трьох міжнародних економічних форумів, присвячених міжнародній торгівлі, інвестиціям та інноваціям. Автор понад 30 публікацій в напрямках ефективності менеджменту, експортних операцій, маркетингу та підприємництва.
Володимир Мартинюк – доктор економічних наук, професор НУ “Львівська політехніка”, професор Університету економіки та інновацій в м. Люблін (Польща).
Автор понад 130 наукових праць з проблем забезпечення економічної безпеки держави, макроекономічної рівноваги, фіскальної політики та оподаткування. Двічі, у 2007 та 2011 роках, отримав ґрант Президента України для підтримки наукових досліджень молодих вчених. У 2010 році удостоєний першої премії IV Всеукраїнського конкурсу наукових робіт молодих вчених імені М. І. Туган-Барановського у номінації “Монографічні видання”. У 2011-2012 роках стипендіат Кабінету Міністрів України.