Гуру реклами в гостях у маркетологів

Кафедра маркетингу, інновацій і регіонального розвитку розпочинає новий сезон зустрічей в рамках проекту «Запрошені лектори». Протягом вересня-жовтня було проведено низку зустрічей, інформацією про які не можемо не поділитися.

Сергій Куліпанов – це людина, яка фактично створила ринок реклами в Чернівцях та області, задаючи йому тонус та спрямовуючи його розвиток у необхідне русло протягом багатьох років. Рекламна агенція Сергія Куліпанова першою в Чернівцях почала розробляти рекламні креативи та рекламні кампанії на концептуальному рівні. Тому, якщо компанія хотіла стати відомою, упізнаваною та отримати справжній бренд, вона зверталася до агенції Сергія Куліпанова.

Зустріч із Сергієм була присвячена розмові про рекламу і про різні аспекти сучасного рекламного ремесла. Студенти почули з перших вуст, як створювався та розвивався рекламний ринок в регіоні, отримали детальний аналіз популярних рекламних акцій та кампаній, дістали кілька цінних лайфхаків щодо організації рекламної справи, розширили фаховий лексикон. Саме так! Хто, крім нас, знає маркетингово-математичний термін – «фрактал»?

Стежте за анонсами – ми чекаємо в гості як нові обличчя бізнесу, так і його метрів! Обіцяємо – буде цікаво!