Фізичні особи – підприємці (практичні ситуації в роботі бухгалтера)

6 травня 2021 року в 11.30 в рамках дисципліни «Облік і оподаткування фізичних осіб» для студентів 3-го курсу спеціальності «Облік і оподаткування» відбулася зустріч з випускницею 2014 року кафедри обліку, аналізу та аудиту Чорною Галиною Вікторівною (@gabo_consulting), яка надає бухгалтерські послуги по всій Україні.

Студенти отримали практичні приклади з оподаткування фізичних осіб-підприємців. Особливу увагу Галина Чорна приділила труднощам, з якими зустрічається бухгалтер під час ведення ФОПів та надала свої рекомендації з виходу зі складних ситуацій. Після виступу, студенти задавали цікаві питання, що забезпечило теплу та легку атмосферу спілкування.

Завершуючи спілкування зі спікером, студенти отримали масу задоволення від перспективи своєї спеціальності в майбутньому.

Ще раз дякуємо Чорній Галині Вікторівні (@gabo_consulting) за чудову зустріч!