Відкрито конкурс на подання заявок в рамках програми ERASMUS+ в Університет імені Фрідріха Шіллера (м. Єна, Німеччина)

До участі у конкурсі допускаються: студенти 2-х та 3-х курсів бакалаврської програми та студенти, які навчаються на 1-му році магістерської програми, аспіранти 2-го, 3-го року навчання.

Кількість місць та тривалість обміну:
•    3 стипендії для студентів всіх рівнів на 4 місяці;

В рамках проекту участь у конкурсі можуть взяти  студенти таких інститутів/ факультетів:

• Інститут біології, хімії та біоресурсів
  • Географічний факультет
  • Факультет педагогіки, психології та соціальної роботи
  • Економічний факультет
  • Факультет фінансів, підприємництва та обліку
  • Факультет математики та інформатики
  • Факультет іноземних мов
  • Факультет історії, політології та міжнародних відносин
  • Філологічний факультет
  • Юридичний факультет

Кандидати повинні відповідати таким вимогам:

• бути студентом вищевказаних інститутів/ факультетів;
  • володіти німецькою мовою не нижче рівня В2 або англійською мовою (для англомовних курсів) не нижче рівня B2;
  • мати високі академічні показники.

Необхідні документи (всі документи подаються АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ):

• CV (Europass);
  • копія першої сторінки закордонного паспорту;
  • мотиваційний лист (максимальний обсяг – 1 стор. у форматі А4);
  • **офіційний сертифікат про підтвердження знання німецької мови – не нижче рівня В2 (Goethe-Zertifikate, TestDaF, DSD II, DSH 2 тощо) або англійської мови (для англомовних курсів) – не нижче рівня B2 (TOEFL, IELTS тощо (надається перевага) або сертифікат виданий відділом міжнародних зв’язків**);
  • довідка про навчання, котра перекладається самостійно англійською мовою та завіряється у ВМЗ (подати необхідно як копію оригіналу, так і переклад);
  • *план навчання в Університеті імені Фрідріха Шіллера  (Learning Agreement for Studies), підписаний у декана/ заступника декана з міжнародної діяльності відповідного факультету/ інституту та начальником ВМЗ;
  • виписка з оцінками та кредитами з кожного предмету (Transcript of Records), котра перекладається самостійно англійською мовою та завіряється у ВМЗ (індивідуальний план студента для студентів-бакалаврів, додаток до диплому бакалавра для студентів-магістрів) (подати необхідно як копію оригіналу, так і переклад);
  • план досліджень (максимальний обсяг – 2 стор. у форматі А4) (для аспірантів);
  • список надрукованих праць (для аспірантів);
  • запрошення або підтвердження про зацікавленість від відповідних колег Університету імені Фрідріха Шіллера (для аспірантів).

*в плані навчання необхідно набрати мінімум 30 кредитів!

Зразок Learning Agreement

** Для отримання сертифікату з англійської мови Вам потрібно зареєструватися за посиланням
**Для тих, хто не має жодного із згаданих сертифікатів на знання німецької мови, є можливість отримати його в ЧНУ. Для цього необхідно завчасно звернутися з цим проханням до лектора ДААД, пана Юліана Шорра, за електронною адресою: DAAD_Lektorat@chnu.edu.ua .

У листі потрібно вказати: Тему: Einstufungstest_ім’я, прізвище, факультет, номер мобільного телефону. Звертатися просимо тільки тих, хто володіє німецькою мовою вище середнього рівня.

***  Документи надсилаються до 3 листопада 2019 року (до 23:59) у сканованому варіанті (у порядку згідно з списом, одним файлом у форматі PDF) електронною поштою на адресу відділу міжнародних зв’язків (interof@chnu.edu.ua).

Тема листа повинна бути вказана англійською мовою: ERASMUS_PLUS_UNIVERSITY_OF_JENA_ПРІЗВИЩЕ_ІМ’Я_ФАКУЛЬТЕТ

Будь-які документи, надіслані після вказаного терміну, не будуть прийняті до розгляду.

Протягом тижня кандидатам буде повідомлено про те, чи їх кандидатура згідно з всіма вимогами мобільності студентів була номінована від ЧНУ для участі в стипендіальній програмі. Учасники, які не пройшли відбір, не отримують жодного повідомлення.

З коштів проекту стипендіатам щомісячно виплачуватиметься стипендія та буде відшкодовано транспортні витрати.

Перелік курсів німецькою мовою для складання індивідуального плану навчання в Єнському університеті можна знайти ТУТ

Перелік курсів англійською мовою для складання індивідуального плану навчання в Єнському університеті можна знайти ТУТ

Детальна інформація про Єнський університет: https://www.uni-jena.de/