«Енергетична дипломатія: що це значить для України?»

Дипломатичний інститут Міністерства закордонних справ Республіки Болгарії запрошує на відкриття лекції для студентів Чернівецького національного університету на тему: «Енергетична дипломатія: що це значить для України?»

Захід проходитиме: 22 – 23 травня 2017 року, початок о 13:00, в Блакитній залі Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

Лекції будуть проведені в рамках проекту, що фінансується США і болгарським урядом і спрямовані на підтримку ініціатив, пов’язаних з енергетичною безпекою та енергетичною диверсифікацією країн Західних Балкан, України, Молдови, Грузії та Вірменії.

Тематичні блоки та час їхнього проведення:

22 травня, 13:00-17:00
Тема 1. Огляд основних напрямів енергетичної політики на рівні ЄС.

23 травня, 10:00 – 17:00
Тема 2. Розробки ЄС: українські відносини з акцентом на енергетичні аспекти (Угода про асоціацію: про що Україна може дізнатися від Болгарії в світлі майбутнього болгарського головування в Європейському Союзі)

Тема 3. Україна, Південно-Східна Європа і ЄС крізь призму Енергетичного співтовариства в якості міжнародно-правової основи.

Лектори:

• Посол Лачезар Матев – головний лектор програми університету “Cardiff Metropolitan”  у Варненськом університеті управління з 30-річним досвідом роботи у Міністерстві закордонних справ Болгарії
  • Д-р Атанас Георгієв – доцент факультету економіки і ділового адміністрування (Феба) Софійського університету «Св. Климента Охридского»
  • Славчо Нейков – Голова Ради керівного Інституту управління споживанням енергії в Софії, директор секретаріату Енергетичного співтовариства (2006-2012 роки) з 25-річним досвідом роботи в енергетичному секторі

Для отримання більш детальної інформації:
звертайтесь у ВМЗ, 5 корпус, 149 ауд.
або за телефоном 58-47-06