Економісти зустрілися з Романом Клічуком

Цього року Економічний факультет Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича святкує поважний ювілей – 50 років! З цієї нагоди керівництво та студенти факультету протягом декількох днів (з 5 по 15 травня) організовують та беруть участь у цікавих заходах.

6 травня за ініціативи студентів маркетологів ЧНУ та підтримки завідувача кафедри маркетингу, інновацій та регіонального розвитку Ірини Буднікевич економісти зустрілися з мером Чернівців Романом Клічуком. Студенти-представники усіх спеціальностей факультету безпосередньо спілкувалися з головою міста, обговорювали актуальні проблеми та подальші перспективи Чернівців, обмінювалися ідеями та пропозиціями щодо покращення умов життя у місті, що стосуються різних аспектів: стан доріг, озеленення міста, забудова міжбудинкових зелених зон, належна утилізація сміття, залучення інвестицій, покращення туристичної інфраструктури, паркувань, спорудження спортивного комплексу, відкриття нових та реконструкція наявних волейбольних і баскетбольних площадок, створення бізнес-хабу на базі закинутих заводів, зміна вектору туристичних потоків до міста, підвищення поселенської привабливості, функціонування кінотеатру імені Миколайчука, питання маркетингу, івентінгу та промоції міста тощо. Це був формат не стільки «питання-відповіді», а розмова партнерів, які шукають відповіді на питання та пропонують інструменти вирішення проблем.

Основний інсайт: потрібно виявити та ліквідувати наявні корупційні схеми, пошук нових джерел фінансування, створення магнітів для залучення туристів, зробити все, щоб молодь залишалася в місті, і головне, створити комфортні умови для проживання та для ведення бізнесу.

Також на зустрічі були присутні декан економічного факультету Руслан Білоскурський, заступник декана Наталя Філіпчук та, власне, завідувачка кафедри маркетингу, інновацій та регіонального розвитку професор Ірина Буднікевич.

Роман Клічук розповів про основні стратегії діяльності міської ради, поділився планами на майбутнє задля підтримання привабливості Чернівців та іхнього статусу як сучасного та європейського міста.

Наприкінці зустрічі усі присутні погодилися, що такий формат «співпраці» варто організовувати частіше, а то і зробити традиційним. Програма заходів у рамках святкування 50-річчя Економічного факультету передбачає ще багато цікавих зустрічей та івентів.