Економічний факультет запрошує взяти участь у практичному семінарі!!!

21 листопада 2017 року (вівторок) у Мармуровій залі ЧНУ ім. Ю. Федьковича відбудеться практичний семінар «Анатомія бізнесу: Мистецтво досягнення великих цілей», який спільно з економічним факультетом організовують представники компаній «Бітрікс24» та «AlterEGO».

Усього за 7 годин 10 ТОП-спеціалістів із командоутворення, управління, маркетингу та реклами ознайомлять з найкращими українськими кейсами, розберуть найефективніші практики у продажах, допоможуть знайти інструменти для поліпшення якості управління компанією, підвищення якості підбору персоналу та ефективності його роботи, розвитку корпоративної культури.

Основними спікерами семінару виступлять:

– Дмитро Суслов, директор компанії «Бітрікс24»;
– Дмитро Моцьо, АМР Digital Organic Agency, Business Inside, засновник та директор;
– Кирило Мельничук, директор з розвитку компанії «AlterEGO»;
– Євген Семехін, Агентство прикладного нейромаркетингу «AGNY», управляючий партнер в Україні, PR-директор;
– Віталій Ткаченко, екс-директор по маркетингу WOG, співзасновник Wenger&Tkachenko Firm;
– Катерина Куницька, тренер з емоційного інтелекту та коучингу, спеціаліст з розвитку керівників;
– Роман Петров, World View, засновник «Кровля-центр», автор навчальної програми «Архітектор долі».

Тривалість семінару: 9:00–18:00.
Реєстрація: 9:00–10:00.
Місце проведення: Мармурова зала ЧНУ ім. Ю. Федьковича (вул. Коцюбинського 2, Чернівці).

Економічний факультет запрошує всіх бажаючих!!!