Економічний факультет продовжує зміцнювати норвезько-українські відносини та реалізувати спільні проекти із заполярним університетом

З 01 по 05 квітня делегація економічного факультету (Руслан Білоскурський, Олександр Саєнко, Людмила Сибірка, Діана Михайлина) перебувала з робочим візитом в заполярному Університеті Норд (м. Бодо, Норвегія). Окрім участі в воркшопі «Сценарії розробки smart-міст на Крайній Півночі до 2040 р.» для наших студентів, міжнародній конференції “High North Dialogue 2019: Business in the Arctic”, програма відрядження передбачала й ряд робочих зустрічей в рамках поточних проектів, які спільно реалізуються нашими навчальними закладами.

Зокрема, відбулися зустрічі по проекту «Внутрішній контроль за стандартами COSO: застосування в університетському секторі», який реалізується з початку 2018 року представниками економічного факультету спільно із колегами з Університету Норд, Київського національного університету ім. Т. Шевченка та Тернопільського національного економічного університету.

Метою проекту є розроблення спільного он-лайн курсу “Внутрішній контроль за стандартами COSO”, апробація «пілотної» версії дисципліни в українських університетах за участі академічної спільноти домашніх вузів та підготовка рекомендацій по удосконаленню системи внутрішнього контролю українських університетів із використанням принципів та стандартів COSO.

Наразі вже відзняті відеолекції, підготовлено всі навчальні матеріали, тести та контрольні завдання. Навчально-методичне забезпечення завантажене в доступну й зрозумілу систему дистанційного навчання Canvas Університету Норд, і, отже, незабаром розпочнеться фінальна стадія проекту.

Окрім того, відбулася зустріч із представниками міжнародного відділу норвезького університету, обговорено вимоги та подальші перспективи навчання студентів економічного факультету в Бізнес школі Університету Норд.

Насичена програма відрядження також передбачала й ряд зустрічей із професорами та дослідниками Університету Норд Фроде Мелемвіком, Анатолієм Бурмістровим, Джузеппе Гроссі, Ольгою Ярмоленко, Оленою Дибциною, доцентом Арктичного університет Бордом Мікальсеном, доктором Алесандрою Карузо із Італійського товариства з міжнародної організації, яка є італійською асоціацією ООН (UNA Italy), членом-засновником Всесвітньої федерації асоціацій ООН (WFUNA).

Проведені зустрічі та налагоджені контакти дозволять поглибити існуючу співпрацю та відкрити нові напрямки взаємодії економічного факультету з закордонними партнерами.