До уваги студентів економічного факультету

Запрошуємо Вас на цікаву зустріч щодо можливостей працевлаштування в компанії Jabil. Захід відбудеться 2 жовтня о 14:40 в 45 аудиторії економічного факультету.

План заходу:
– Знайомство з сучасним виробництвом електроніки в Україні – з компанією Jabil – світом лідером, який вже 50 років разом із своїми клієнтами розробляє і створює інноваційні технології та продукти.
– Інтерактивний воркшоп від експертів із закупівлі, логістики та планування, які розкажуть про ефективні та інноваційні інструменти, як зробити процеси ланцюгів поставок максимально ефективними та успішними.
– Досвід у використанні принципів бережливого виробництва – концепції менеджменту, створеної на японському підприємстві Toyota і заснованій на неухильному прагненні до усунення всіх видів витрат. На даний момент Jabil єдине в Україні підприємство, яке використовує ці концепції на щоденній основі, де кожен працівник залучений у процес оптимізації процесів, що дозволяє нам бути максимально орієнтованими на клієнтів та на досягнення найвищих результатів.