До 100-річчя від дня народження Володимира Ключникова

“…включайся до практичної участі в технологічній модернізації і проривному розвитку країни через креативне, ситуативне і системне мислення в умовах сучасних суперечностей розвитку країн світу…” – слова Володимира Ключникова як ніколи актуальні і сьогодні.

Ввічливий, комунікабельний, толерантний. Багатогранність та багатовекторність його вражала і надихала (викладач, журналіст, керівник).

Життя привело у Чернівці викладати в фінансовому технікумі радянське право. Потоваришував з молодим викладачем політекономії. Ним був  Леонід Кравчук – майбутній Президент України. Паралельно з журналістською і організаторською роботою Володимир Іванович працював над кандидатською дисертацією з історії промисловості, економіки нашого краю. Її він блискуче захистив у ЛФЕІ.

Після чого перейшов на роботу в Чернівецький державний університет, де згодом очолив кафедру конкретної економіки, став доцентом, відомим вченим.

На лекції до Ключникова приходили студенти  з різних факультетів, виробничники, бо про лектора йшла слава, що він не прикрашає дійсність, а говорить  правду про ситуацію в економіці  країни.

СТАТТЯ про В.КЛЮЧНИКОВА від Юрія Корнєва