Дізнайся більше про Європейське територіальне співробітництво на економічному факультеті

Кафедра міжнародної економіки та Шумпетерівський центр Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича оголошують набір на навчальний модуль «Key Features Of The European Territorial Cooperation» / «Ключові особливості європейської територіальної співпраці»,який проводитиме на економічному факультеті Дмитро Володін, доктор філософії, експерт Центру європейських проектів Міністерства фондів та регіонального розвитку Республіки Польща.

Заняття проводитимуться он-лайн англійською мовою щопонеділка з 15 березня по 17 травня 2021 р. на платформі GoogleMeet. Початок о 15:00.

В рамках модулю будуть розглядатися теоретичні та практичні аспекти функціонування програм територіальної співпраці ЄС. Студенти будуть мати можливість ознайомитися з прикладами різноманітних проектів транскордонного співробітництва, що реалізуються в рамках Програм INTERREG та ENI CBC.

Структура модулю:

1. Теоретична основа та історія Європейської територіальної співпраці (1 заняття).
  2. Аналіз базових юридичних актів: Мадридська конвенція, Європейська хартія місцевого самоврядування, Європейська хартія прикордонних регіонів (1 заняття).
  3. Європейська територіальна співпраця – найкращі практики та інноваційні заходи (2 заняття).
  4. Моніторинг та оцінка транскордонних програм (1 заняття).
  5. Сучасні соціально-економічні питання прикордонного співробітництва ЄС-Україна (2 заняття).
  6. Як підготувати успішний транскордонний проект? (2 заняття).
  7. Практичне заняття. Групова робота.

В навчальному модулі можуть брати участь студенти 1-5 курсів Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, які володіють на достатньому рівні англійською мовою (бажано не нижче В1).

За довідками можна звертатися на кафедру міжнародної економіки (каб. № 43-44, корп. ЧНУ №14, вул. Кафедральна, 2) Саєнко Олександр Сергійович, тел. 0372-52-51-56, o.saienko@chnu.edu.ua.

Участь потребує реєстрації за посиланням не пізніше 09 березня 2021 р (23:59) https://forms.gle/Pm3yABooxSP5TDPF7