Мова – дім нашого буття

Мова – категорія матеріальна

Мова – категорія світоглядна

Мова – категорія націєтворча

9 листопада викладачі та студенти економічного факультету долучилися до тематичного  заходу «Соловїне шоу» у Шевченківській залі Чернівецького національного університету імені  Юрія Федьковича. Команди з представників професорсько-викладацького складу економічного факультету та студентства в інтерактивній формі продемонстрували свою любов та знання рідної мови. Фінальним акордом заходу було спільне виконання легендарних українських пісень.

Такі тематичні зустрічі та написання студентами-економістами радіодиктанту національної єдності націлені на єднання навколо рідної мови!

Учасники заходу впевнені, що наша мова, як нетлінний скарб, духовно-національний феномен об’єднувала й об’єднуватиме українців!

«Найбільше і найдорожче добро в кожного народу – це його мова, ота жива схованка людського духу, його багата скарбниця, в яку народ складає і своє давнє життя, і свої сподіванки, розум, досвід, почування» Панас Мирний

«Мова – найважливіший національний ідентифікатор, завдяки якому кожна нація вирізняється з-поміж інших, усвідомлючи себе самодостатнім та самочинним суб’єктом історії»  Ольга Федик.