ЧорноБІЛЬ 35

26 квітня виповнилося 35 років із моменту трагічних подій на Чорнобильській АЕС. Аварії, яка призвела до однієї із найбільших техногенних та екологічних катастроф в історії людства. Цей день поділив життя багатьох людей на «до» та «після», залишивши по собі глибокий відбиток у пам’яті.

Аварія на Чорнобильській АЕС торкнулася життя кількох поколінь і завдала непоправних втрат. Спричинила забруднення навколишнього середовища, на довгі роки перетворивши територію довкола станції на зону відчуження. Катастрофа позбавила домівок тисячі людей. Проте найголовніше – трагедія забрала та покалічила людські невинні життя.

Водночас Чорнобильська катастрофа також показала, наскільки великою може бути людська самопожертва. Кожен із нас має вшанувати безстрашний вчинок та прояв мужності ліквідаторів аварії. Самопожертва та хоробрість, яку вони продемонстрували, ніколи не будуть забуті й назавжди залишаться на сторінках історії. Трагічній події Чорнобильської катастрофи приурочені години куратора, проведені на економічному факультеті впродовж останнього тижня. Студенти долучилися власноруч розроблеми постерами до інформаційної акції, розуміючи силу катастрофи і важливість недопущення подібних сторінок в історії людства. Особливо хочеться відмітити роботи Верхоляк Анастасії, Хорошко Микити, Продана Дмитра, Майкан Анни.

Галерея