Четвертий день проєкту “Тиждень інновацій”

23 листопада 2023 року – четвертий день проєкту – в 53 аудиторії на географічному факультеті Чернівецького національного університету Юрія Федьковича в рамках заходу «Тижні інновацій» відбулись презентації «зелених» бізнес ідей за ініціативи проекту ILCA (EIT – European Institute of Innovation and Technology) та Climate-KIC)).

Участь прийняли студенти з факультету математики та інформатики, економічного та географічного факультету, навчально-наукового інститут біології, хімії та біоресурсів та інших відділів університету. З економічного факультету було 4 команди (близько 30 студентів).

Учасники представили 9 екобізнес ідей, що стосувались переробки та утилізації пластику та автомобільних шин, виробництва екологічних миючих засобів з кінського каштану,  створення багаторазового паперу з відходів, виробництва волокна з конопель та інші.

Переможцями конкурсу став стартап ECO-HUB студентів економічного факультету. Команда акцентувала головну увагу на переробці вторинної сировини та створенні протезів для військовослужбовців ЗСУ.

Proud partner of EIT Climate-KIC http://www.climate-kic.org

Proud partner of EIT HEI Initiative (https://eit-hei.eu/

 #ILCA #InnovationMadeInEurope